Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rapcato - Cok UzakLarda

YazarMesaj
CagLaa
Üye
Üye

Rapcato - Cok UzakLarda Empty
MesajKonu: Rapcato - Cok UzakLarda   Rapcato - Cok UzakLarda Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 8:17 pm

Neden nasıl günler geçer üzülme..yeni hayatında beni düşünse..çok uzaklarda bir melek vardı,hayeller kurdum gel aklımda kaldı..

Bak yeniden hayat açtı ikimize sanki bir çicek sanki bir güneş doğsa yeniden diye beklerken..önüme cıktın çok erkenden..mutlu oldum mutsuz oldum ilk günümde bile kafa yordum ben bi güneş hayat senle doğdum.bu kadar şeyle bile aşık oldum..uğraştılar çok fazla taktık..eski olan bütün herşeyi yaktık..her saniye ve her dakka aynı senle ve ben biz diye yaratıldık oyun oynadı herkez derken,bulduk biz kendimizi..saçma sapan bir dünyaya geldik olsun tek gerçek oda sensin..

Neden nasıl günler geçer üzülme..yeni hayatında beni düşünse..çok uzaklarda bir melek vardı,hayeller kurdum gel aklımda kaldı..

Sen bilirmisin altı yaşındayken seni seven bir çocuk vardı..sen gidince ağladı arkandan sadece gözyaşları kaldı..belkide yaş gereği sevdik ama farketmedi bişey anlamadım..şimdilerde karşıma çıktın sanırım ben sana harbiden aşığım..ne güzel hayellerdi onlar,düşündükçe seni kalbim çarpar bir gece vakit geçirmek senle yada durmadan öpmek doya doya..film izleyelim bahane yorganı çektik sarıldı bu çocuk sana..el ele tutuşup film izlerken uyuyup kalmışım koynunda..

Rapcato - Cok UzakLarda
1 sayfadaki 1 sayfası