Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Branşların Kullanma Kılavuzu

YazarMesaj
CaN_1905
Üye
Üye

Branşların Kullanma Kılavuzu Empty
MesajKonu: Branşların Kullanma Kılavuzu   Branşların Kullanma Kılavuzu Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 8:07 pm

ASSAULT

Assault en çok kullanılan branş türüdür.Assaultun tek taktiği şudur.biraz katı bir taktik oldu ama olsun.Acemilerin warrock'a ilk bu branşla başlaması gerekir.silahları çok nankördür.Bazen herkesi öldürüp oyun birincisi olursunuz,bazende oyun birinci olduğunuz silah düşmana karşı hiç etki etmez.Silahları hava ve kara araçlarına karşı çok azdır.ancak ağır makineli silahlar biraz etkili olabilir.Bence oyuna ilk başladığınız zaman m4a1/famas alın.Bu silahla dinar kazanıp ister assault'u geliştirin,ister diğer branşları geliştirin.

MEDIC

Medıc okadarda fazla kullanılmaz.Ben en çok medıcları mariende görürüm.Diğer maplarda çok nadir seçilir.Hp'sini doldurabilmesi gerçekten iyi bir özellik.Silahları orta etkili ve güvenilirdir.Benim tercihim mp7a1.Gğer medic olmayı seviyosanız k1 yada mp7a1 alın.Silahları hava ve kara araçlarına hiç etkili değildir.O yüzden asla battle group bölümlerinde seçmeyin.Ama kendi taktğiniz varsa bilmem...dinar kazanmak için etkilidir.

ENGINEER

Engıneer orta sıklıkla kullanılır.Tüm maplarda bulunabilir.Taktiği şudur.Bu branşın tüm araçları tamir edebilmesi güzel bir özelliktir.Silahları medıc ile aynı olduğu için hava ve kara araçlarına hiç etkili değil ve size yine mp7a1 önereceğim.Dinar kazanmak için etkilidir.

SNIPER

Snıper sıklıkla kullanılan bir branştır ve benim en sevdiğim branştır.Taktği şudur.Bu branşın özelliği nokta atışı yapabilmesidir.Eğer barrett aldıysanız humvee gibi kara araçlarına karşı çok etkilidir.Yanlız sakın hava arçlarına karşı kullnamayın.Benim terciğim psg/aw50f dir.Tüm snıperlerın alması gerekir.Bu branşta yan silahın önemi artar.benim tercihim colt.belki gülebilirsiniz ama doğru ateş ederseniz magnum kadar etkili olur.Acemilere önerim mp5k dır.Battle group a gidip ohara gibi yerlede oynayın.Yüksek bir yere çıkıp herkesi vurun.Acayip dinar alırsınız.

HEAVY TROOPER

Küçük maplarda çok az kullanılır.Ama en çok battle groupta kullanılır.Taktiği şudur.Bu branşın özelliği ağır silahları kullanabilmesidir.tüm hava ve kara araçlarına karşı çok etkilidir.Özellikle stinger adlı roket atar ile hedefe kilitlenip uçakları vurabilirsiniz.Ama helikopterleri vurmak zordur.Bu branşta kesinlikle stinger almalısınız.Rpg biraz daha pahalıdır.Bu branşdada yan silahın önemi artar.Dinar kazanmak için uygun değildir

Branşların Kullanma Kılavuzu
1 sayfadaki 1 sayfası